İçeriğe geç
han-baza-tamiri

Han Baza Tamiri

Bazaların işlevsel yönünü harekete geçirmek ve problemsiz bir kullanım olanağı elde etmek, yalnızca Han baza tamiri sürecinin profesyonel bir şekilde yürütülmesi ile mümkündür. Bazaların düzen sağlamada ve ortalıktaki dağınıklığın giderilmesinde önemli bir rolü vardır. Yatak odasında kullanılan bu mobilyanın üzerine yatağınızı koyarak yıpranmasını engelleyebilir; sandık kısmına ise kıyafet, yastık, çarşaf gibi eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Aynı anda iki mobilyanın işlevini önünüze seren bazalarda, zaman zaman bazı arızalar söz konusu olabilir. Bu arızaların kökeninin doğru tespit edilmesi, müdahalenin doğru yapılabilmesi açısından önemlidir. Baza tamiri alanında uzman bir firma ile çalışmadığınız sürece doğru müdahaleye ulaşma şansınız son derece düşüktür. Bu nedenle alanında uzman bir firmadan destek almak için bize ulaşmalısınız.

Han Baza Amortisörü Tamiri

Baza tamircisi olarak yıllardır hizmet vermemiz neticesinde tüm arızaları kolay bir şekilde giderebilmekteyiz. Bazalar, kendilerine has bir mekanizması olan ürünlerdir. Bu mekanizmanın her zaman sağlıklı bir şekilde çalışması, herhangi bir kazaya mahal verilmemesi açısından önemlidir. Ağır bir kapak ve sandıktan oluşan bu mobilyaların kapak kısmında meydana gelen arızalar, insanları yaralayacak kazalara yol açabilir.

Aniden düşen kapak kullanım sırasında ciddi tehlike arz eder. Baza amortisörü tamiri de kazaların önlenmesi bakımından önem arz eder. Baza amortisörü, bazanın açık durmasını sağlayan parça olduğu için bu parça kırıldığında kapak düşer. Amortisör tamirinin vakit kaybetmeden profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekir.

han-baza-amortisoru
han-baza-amortisoru

Han Baza Makası Tamiri

En sık arızalanan parçalardan biri de makas kısmıdır. Makas açılıp kapanmayı sağlayan bir mekanizmadır. Bu mekanizmanın arızalanması neticesinde sandık kısmını tamamen iptal etmeniz ve sadece üzerine yatak konulan bir eşya olarak bazanızı kullanmaya devam etmeniz gerekir. Makas değişimini bir an önce yaptırdığınız takdirdeyse herhangi bir problem yaşamadan mobilyanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Baza makası tamiri sırasında gevşeyen bağlantılar kuvvetlendirilir eğer böyle bir imkân yoksa yeni bir makas takılması gerekir. Makas, gövde üzerine monte edilerek takılır. Ekibimiz gövde üzerinde yeni delikler açarak ya da hazır açılmış deliklere yeni makası yerleştirir.

han-baza-makasi-tamiri
han-baza-makasi-tamiri

Han Yatak Baza Tamiri

Yatak baza tamiri sırasında matkap gibi çeşitli malzemeler kullanılır. Matkabın uç kısmı istenilen delik ebatıyla aynı büyüklükte olmalıdır. Aynı zamanda delik açılırken matkabın sabit tutulması, suntanın çatlamaması açısından önemlidir. Kırılan baza tamiri ihtiyacını doğuracak bir olay söz konusu olduğunda, yatağınızı farklı bir yere koymak zorunda kalırsınız. Yatağınızı kullanmaya devam etmek için tamiri geciktirmemenizde fayda vardır. Tamir sırasında kırılan sunta yenisiyle değiştirilir. Yeni sunta, yatağın ve yatağı kullanan kişinin ağırlığını taşıyacak yapıda olmalıdır. Bu nedenle ekibimiz kaliteli yapıda olan ürünleri tercih ederek değişimi gerçekleştirir.

han-yatak-baza-tamiri
han-yatak-baza-tamiri

Han Baza Mekanizması Tamiri

Yatak suntası kırıldığı takdirde MDF malzemeden üretilen ürünlerle değişim gerçekleştirilebilir. Ekibimiz bazanızın ölçülerine uygun olan bir suntayı tedarik ederek değişim işlemlerini gerçekleştirir. Yapılan işlemler sırasında ekibimiz gerekli iş güvenliği tedbirlerini almak noktasında hassas davranır. Aynı zamanda evinizde de herhangi bir hasara yol açmayacak şekilde hizmetler yürütülür. Bazalarda yatak başlığı çıkması, ayak kırılması, çerçeve çökmesi gibi problemler de meydana gelebilir. Mobilyanın dengede durması için tüm ayakların aynı anda değiştirilmesi gerekebilir. Bu sayede ayak yapısından kaynaklanan dengesizlikler engellenir. Çerçeve çökmesi durumunda, işlemin atölyede tamamlanması ihtiyacı doğabilir. Bu gibi durumlarda bazanız atölyemize getirilerek farklı müdahaleler yapılır.

han-baza-mekanizmasi-tamiri
han-baza-mekanizmasi-tamiri

Han Baza Suntası Tamiri

Baza suntası kırıldığı takdirde yapılacak tamir işlemlerinin yanı sıra diğer tüm işlerde profesyonel bir deneyimin ayrıcalığını yaşamak için firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamızın ihtiyaç duyulan tüm parçaları kolayca tedarik edebilmesi ve işçilik konusunda profesyonel hizmet sunması sayesinde baza arızaları tekrarlamaz. Sorunsuz bir şekilde mobilyanızı kullanmanız için gerekli bakım çalışmaları da ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Tüm hizmetlerin uygun bir fiyattan sunulması sayesinde bütçenizi zorlamadan, evinizde kaç tane baza varsa, onarımını yaptırabilirsiniz. Özellikle çocuklar etrafı kurcalamaya ve karıştırmaya çok meraklı olduğu için bazanın arızalı olarak kullanılmaya devam edilmesi ciddi problemlere yol açabilir. Böyle şeyler yaşamamak için vakit kaybetmeden bize ulaşmalısınız. Eskişehir’de her zaman kaliteli bir hizmet almak için bize güvenebilirsiniz. İletişim numaralarımız bize kolayca ulaşmanız için 7 gün 24 saat açıktır.

han-baza-suntasi-tamiri
han-baza-suntasi-tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla