İçeriğe geç
inonu-baza-tamiri

İnönü Baza Tamiri

İnönü baza tamiri, Bir bazanın her zaman sorunsuz bir şekilde kullanılması mümkün olmayabilir. Bazen üretimde kullanılan kalitesiz malzemeler bazen de kullanıcıların hataları, bazanızın kısa sürede arızalanmasına sebep olur. Aynı zamanda uzun zamandır kullanılan mobilyaların aksamlarındaki eskimeye bağlı olarak da farklı sorunlar yaşanabilir. baza tamiri için hizmet veren profesyonel firmaların olması bu gibi sorunlar ortaya çıktığında işinizi kolaylaştırır. Arıza meydana gelir gelmez baza tamircisine başvurarak sorunu giderebilirsiniz.

Bazalar, mekanizmalarında farklı parçalar bulunan mobilyalardır. Makas, amortisör, sunta, çerçeve ve gövdenin birleşiminden oluşan bu mobilyanın ev düzeni sağlama noktasında önemi büyüktür. Eşyalarınızın bir kısmını koyacağınız ve yatağınızın yıpranmasını engelleyeceğiniz bir alana baza sayesinde sahip olursunuz. Sahip olduğunuz bu alanı kaybetmemek adına her arızada profesyonel firmamızdan yardım alabilirsiniz.

İnönü Baza Amortisörü Tamiri

Kapağın açık vaziyette durabilmesini sağlayan parça baza amortisörü olarak adlandırılır. Farklı marka ve modellerde olan bazaların amortisörleri de farklı olabilir. Ebat, uzunluk gibi detaylar noktasında farklılıkları bulunan amortisörlerin değiştirilmesi gerektiği durumlarda da bu farklılıklara dikkat edilmesi gerekir. Ekibimiz, baza amortisörü tamiri sürecinde uygun parçayı kolaylıkla tedarik eder. Parçanın yerine profesyonel bir şekilde yerleştirilmesi sayesinde tekrar aynı arızayla karşılaşma gibi bir durum söz konusu olmaz.

inonu-baza-amortisoru
inonu-baza-amortisoru

İnönü Baza Makası Tamiri

İnönü’nde bulunan evinizde yeniden düzen sağlamak ve sorunsuz bir kullanım olanağı elde etmek için baza makası tamirine ihtiyaç duyabilirsiniz. Makasın bozulma sebebi genellikle sert bir şekilde açılıp kapatılan kapaklardır. Gerilen makas parçaları, bağlantı noktalarından çıkabilir ya da kırılabilir. Bu nedenle kullanım sırasında gerekli özen gösterilmelidir. Makas değişimi sırasında gövde bağlantılarının dikkatli şekilde yapılması gerekir. Matkabın hatalı şekilde kullanılması, tork gücünün yanlış ayarlanması gibi sebeplerle gövde malzemesinde hasar meydana gelebilir. Yeterince deneyim sahibi olmayan kişi ve firmalar nedeniyle böyle bir sorun yaşamamak için seçiminizi her zaman bizden yana yapmalısınız.

inonu-baza-makasi-tamiri
inonu-baza-makasi-tamiri

İnönü Yatak Baza Tamiri

Yatak baza tamiri, sanıldığı kadar basit bir iş değildir. Ciddi boyutlarda olan arızalar söz konusu olduğunda yerinde hizmet mümkün olmayabilir ve atölyede onarım yapılması gerekebilir. Aynı zamanda yerinde sunulan hizmetlerde de ciddi vakit alacak müdahaleler yapılması gerekebilir. Profesyonel ekibimiz aklınıza gelebilecek her türlü arızada size hizmet verir. Yeterince deneyim sahibi olan personellerimiz ihtiyaç duyulan tüm ekipmanları kullanarak işlemlerini gerçekleştirir. Kırılan baza tamiri ve diğer işlemler sırasında iş sağlığı ve güvenliği tedbirleri alınır. Alınan tedbirler yapılan işlemler sırasında personellerimizin yaralanmasını ya da farklı kazalar geçirmesini engeller.

inonu-yatak-baza-tamiri
inonu-yatak-baza-tamiri

İnönü Baza Mekanizması Tamiri

Yatak suntası kırıldığı takdirde yatağınızı başka bir yere koyarak kullanmaya devam etmelisiniz. Koyduğunuz yer yatağın yapısına uygun değilse bazanızın arızalandığı yetmez gibi bir de yatağın yıpranmasıyla karşı karşıya kalırsınız. Bu da masraflarınızın ikiye katlanması demektir. Yataktaki yıpranma fazlaysa yeni bir yatak satın almak zorunda kalmanız da mümkündür. Sunta değişimi yapılırken malzeme kalitesine dikkat edilmelidir. Aşırı ince yapıda olan suntalar, ağırlığı taşıyamayarak çökebilir. Bu nedenle kaliteli MDF ya da kalın suntalarla değişim yapılarak kullanım ömrü uzatılmalıdır.

Suntaların yanı sıra çerçeve kısımlarında da içe göçme gibi problemler ortaya çıkabilir. Çerçeve kısmının içine göçmesi durumunda yatağı düzgün bir şekilde baza üzerine yerleştirmeniz zorlaşır. Çerçeve değişimi ya da tamiri hizmeti ile bu sorunun da üstesinden gelebilir ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde bazanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

inonu-baza-mekanizmasi-tamiri
inonu-baza-mekanizmasi-tamiri

İnönü Baza Suntası Tamiri

Baza suntası kırıldığı takdirde yapılan onarım işlemlerine gövde kırılması sürecinde de ihtiyaç duyulur. Bazaların gövde yapısı genellikle son derece sağlam bir şekilde üretilir fakat markadan markaya ürün kalitesi değişiklik gösterir. Bu nedenle gövde arızalarıyla karşılaşmanız mümkündür. Gövdede meydana gelen hasarlar, yatak odanızın görselliğini de olumsuz etkiler. Gerekli tamir desteğini alarak eski görselliğin tekrar kazanılmasını sağlayabilirsiniz.

Çocuk odalarında bulunan bazaların her zaman hasarsız bir yapıda olması, güvenlik sağlama noktasında oldukça önemlidir. Arızalı mobilyalar istenmeyen kazalara sebep olabilir. Çocuklar bazaları kaldırmak istediklerinde arızalı olan kapak üzerlerine düşebilir bu da ciddi yaralanma ve hatta hayati risk anlamına gelir. Yapmanız gereken çocukların kullandığı bazalardaki en ufak bir arızayı bile ihmal etmemek ve hemen firmamıza ulaşmaktır.

inonu-baza-suntasi-tamiri
inonu-baza-suntasi-tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla