İçeriğe geç
gunyuzu-baza-tamiri

Günyüzü Baza Tamiri

Günyüzü baza tamiri, bazalarda meydana gelen problemlerin hızlı ve uzun süre dayanacak şekilde giderilmesine yönelik bir işlemdir. Her eşyanın kendine özel bir mekanizması ve çalışma prensibi bulunur. Bu nedenle farklı eşyalar farklı yöntemlerle onarılır. Yapılacak onarım çalışmalarında istenilen profesyonellik sergilenmediği takdirde arızanın tekrarlanma ihtimali çok yüksektir. Baza tamiri sadece daha önce bu işi yapmış ve bu alanda yeterince tecrübe edinmiş kişiler tarafından yapılmalıdır.

Bazalar, oldukça ağır yapılı ve güçlü bir mekanizmaya sahip olmaları gereken ürünler olduğu için amatörce yapılacak bir onarım çalışması istenilen sonucu vermeyebilir. Aynı zamanda bazanın bir noktasında acemice yapılan bir onarım çalışması, farklı bir noktada hasar oluşumuna da sebep olabilir. Tüm bu problemlerle karşılaşmamak için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.  

Günyüzü Baza Amortisörü Tamiri

Baza tamircisi olarak en sık karşılaştığımız problemlerden biri amortisör arızalarıdır. Bu arızalar, bazanın açık kalmasını engeller. El kuvvetiyle açtığınız kapak düşerek sizin yaralanmanıza bile sebep olabilir. Baza amortisörü, her marka ve modelde farklı bir yapıdadır. Uzunluğu ve genişliği farklı olan amortisörler arızalandıkları takdirde yerlerine takılacak olanlar da mevcut parçalarla aynı yapıda olmalıdır.

Baza amortisörü tamiri için anlaştığınız ekibimiz, değişim için ürün tedarikini sağlamak üzere sizden amortisörün üzerinde yazan sayıyı öğrenmek ister. Böylece vakit kaybedilmeden bazanızda meydana gelen arızanın giderilmesi ve kullanım için gerekli koşulların oluşturulması hedeflenir.

gunyuzu-baza-amortisoru
gunyuzu-baza-amortisoru

Günyüzü Baza Makası Tamiri

Makas da bazalarda en sık arızalanan parçaların başında gelir. Bir bazanın açılıp kapanmasını sağlayan temel parça makastır. Bu parçanın son derece kaliteli bir yapıda olması, uzun dönemli bir kullanım için şarttır. Bazı firmalar, kalitesiz makas kullanımı nedeniyle müşterilerinin problem yaşamasına neden olabilir. Kalitesiz parçalar, kısa sürede üzerindeki yükleri taşıyamayacak hale gelebilir. Firmamız, bazanız hangi markanın ürünü olursa olsun makas değişimini sorunsuz bir şekilde yapar. Takılan yeni makaslar, size uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunar.

gunyuzu-baza-makasi-tamiri
gunyuzu-baza-makasi-tamiri

Günyüzü Yatak Baza Tamiri

Yatak baza tamiri; ayak kırılması, çerçeve çökmesi ve gövde deformasyonu gibi sorunlar nedeniyle de talep edilen bir hizmettir. Kırılan baza tamiri deyince akla ilk suntalar gelir fakat gövdede ya da ayaklarda da kırıklar oluşabilir. Son yıllarda popüler olmaya başlayan ürünlerden biri de yuvarlak bazalardır. Bu bazalar yuvarlak karyolaların artan popülaritesiyle beraber ortaya çıkmıştır.

Farklı bir tasarıma sahip olan bu ürünlerde bir sorunla karşılaştığınız zamanlarda da ekibimizden destek alabilirsiniz. Ustalarımız çalışmalarını gerçekleştirirken geri dönüşü olmayan bir hasara yol açmaz. Yeterli ekipmanı yanında bulunduran ustalarımız, hiçbir işlemi yarıda bırakmak zorunda kalmaz.

gunyuzu-yatak-baza-tamiri
gunyuzu-yatak-baza-tamiri

Günyüzü Baza Mekanizması Tamiri

Yatak suntası kırıldığı zaman ya da kırılmaya bağlı olarak farklı problemler yaşadığınız zaman sizin için en doğru adres her zaman firmamızdır. Tüm hizmetlerimiz sırasında iş sağlığı önlemlerini alan ekibimiz, kendi sağlıklarını en uygun ekipmanlarla korur. Profesyonel ekibimiz evinizin kirlenmemesini ve tozlanmamasını da önemser. Bu nedenle işlem yapılan alanda kirlilik oluşması engellenir.

Yatak ve sandık fonksiyonuna sahip olan bazalar arızalandığı takdirde evinizde tam bir kaos hakim olabilir. Nereye koyulacağı belli olmayan eşyalardan, ortada kalmış yataktan ve benzer sorunlardan bunaldığınız anda yeni bir baza satın almaya karar verebilirsiniz. Bu da sizin için ciddi bir masraf demektir. Her arızada ekibimize ulaştığınız takdirde anında problem giderebilir ve bazanızı istediğiniz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

gunyuzu-baza-mekanizmasi-tamiri
gunyuzu-baza-mekanizmasi-tamiri

Günyüzü Baza Suntası Tamiri

Baza suntası kırıldığı takdirde yatağınızı kullanmanız mümkün olmaz. Bazı markalar, üretim maliyetlerini düşürmek amacıyla çok ince suntalar kullanabilir. Bu da yatağın ağırlığıyla beraber bir süre kullandıktan sonra çökmeye sebep olabilir. Kırılan sunta yerine daha sağlam ve daha uzun süre dayanıklılık gösterebilecek bir MDF kullanılmalıdır. MDF yerine yeterli kalınlıkta olan suntalam malzeme de tercih edilebilir.

Baza tamiri ekibimiz, değişim için malzeme tedarikini sağladıktan sonra montaj işlemini gerçekleştirir. Kaliteli malzeme profesyonel bir işçilikle yerine takıldığında uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanılabilir. Yeni bir eşya satın almaya karar vermeden önce arızanın giderilip giderilemeyeceğini öğrenmek için bize ulaşmalısınız. Böylece eşyanızı uzun yıllar kullanmaya devam edebilir ve yeni bir mobilyayı sadece gerçekten gerekli olduğu zamanda alabilirsiniz.

gunyuzu-baza-suntasi-tamiri
gunyuzu-baza-suntasi-tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla