İçeriğe geç
cifteler-baza-tamiri

Çifteler Baza Tamiri

Çifteler baza tamiri, bazaların sorunsuz bir şekilde kullanılması için ev sahiplerinin ihtiyacına yönelik olarak sunulan bir hizmettir. Her evde hem dekoratif bir görüntü elde etmek hem de düzen sağlamak adına birbirinden farklı eşyalar bulunur. Yatak odalarında bulunan temel eşyalardan biri ise bazalardır. Üzerine yatak konularak ve alt kısmında bulunan sandığa kıyafet ve çeşitli tekstil ürünleri koyularak kullanılan bazaların rahat hareket ettirilebilen bir mekanizması vardır. Bu mekanizmada zaman zaman arızalar meydana gelebilir.

Arızaların giderilmesi için profesyonel bir baza tamircisinden destek almalı ve arızayı asla ihmal etmemelisiniz. İhmal edilen her arıza, ciddi kazalara ve yaralanmalara yol açma ihtimali taşır. Baza tamiri neticesinde tüm arızalar kolaylıkla giderilir ve evinizde güvenli bir mobilya kullanımı için gereken tüm işlemler eksiksiz yapılır.

Çifteler Baza Amortisörü Tamiri

Baza amortisörü, mekanizmada yer alan temel parçalardan biridir. Amortisör, baza kapağının açık durabilmesi için gerekli basıncı sağlar. Makas üzerine monte edilen amortisör, güvenli bir kullanımın da temel şartıdır. Arızalanan amortisörler, kapağın açık pozisyondayken düşmesine ve size zarar vermesine sebep olabilir. Bu nedenle arıza söz konusu olduğunda baza amortisörü tamiri vakit kaybetmeden yapılmalıdır. Farklı markalara ait amortisörlerin boyutları ve genişlikleri farklı olabilir. Bu nedenle değişim yapılacaksa bazanızın markası ve modeli konusunda ekibimizle gerekli bilgiyi paylaşmalısınız.

İstikbal, Bellona, Mondi gibi farklı markalara ait ürünlerin amotisörlerinin üzerinde rakamlar yer alır. Bu rakamlar parça değişiminde büyük kolaylık sağlar. Ekibimiz sizden numara bilgisini alarak uygun olan parçayı tedarik eder.

cifteler-baza-amortisoru
cifteler-baza-amortisoru

Çifteler Baza Makası Tamiri

Makas onarımı firmamızdan bazalar için en fazla talep edilen hizmetlerin başında gelir. Sık sık açılıp kapanmaya bağlı olarak zamanla deforme olan ya da yük fazlalığını kaldıramayacak durumda olan makaslar değiştirilmeli ya da onarılmalıdır. Onarımın tam zamanında yapılması halinde sandık kısmını rahatlıkla kullanmaya devam edebilir ve eşyalarınızın açıkta kalmasını engelleyebilirsiniz. Makas seçimi de tıpkı amortisör seçiminde olduğu gibi titizlikle yapılmalı ve piyasada bulunan kaliteli ürünler takılarak, bazanın sorunsuz bir şekilde kullanılması için uygun zemin hazırlanmalıdır.

cifteler-baza-makasi-tamiri
cifteler-baza-makasi-tamiri

Çifteler Yatak Baza Tamiri

Kırılan baza tamirinde bahsi geçen kırıklar, farklı noktalarda ortaya çıkabilir. En sık kırılan malzemelerin başında taban kısmında bulunan suntalar gelir. Bunun yanı sıra yatak konulan çerçevenin üzerine monte edilen suntalarda da çeşitli kırıklar ya da çatlamalar oluşabilir. Kırılan baza tamirinde en kalıcı sonucu elde etmek için değişim yapılmalıdır. Suntanın kaliteli yapıda olması halinde tekrar kırılma gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Seçilen suntanın yüksek ağırlıklara bile dayanabilecek kalitede olması önemlidir.

cifteler-yatak-baza-tamiri
cifteler-yatak-baza-tamiri

Çifteler Baza Mekanizması Tamiri

Matkapla hem montaj hem de delik açma gibi pek çok işlem, yatak suntası kırıldığı takdirde yapılır. Bu işlemler sırasında azımsanmayacak kadar ciddi miktarda toz ve döküntü meydana gelebilir. Bu nedenle tüm ekip arkadaşlarımız gerekli iş güvenliği tedbirlerini alarak işlemlerini gerçekleştirir. Aynı zamanda yapılan müdahaleler sırasında etrafa yayılan tozlar da ekibimiz tarafından temizlenir ve sizin herhangi bir zahmete katlanmanıza yol açacak bir kirliliğin oluşması engellenir. Yatak suntası onarımı, yatak başlıklarının bazaya monte edilmesi, ayak değişimi ve daha pek çok işlem için ekibimizden destek alabilirsiniz.  

cifteler-baza-mekanizmasi-tamiri
cifteler-baza-mekanizmasi-tamiri

Çifteler Baza Suntası Tamiri

Baza suntası kırıldığında karşınıza birçok problem çıkar. Yatak odanızın düzeninin bozulmaması ve dekoratif görüntünün bozulmaması, sadece profesyonel bir baza tamiri ile mümkündür. Ekibimiz farklı markalara ait tüm mobilyaları profesyonel bir şekilde onarır. Bazanızın markası ne olursa olsun değiştirilmesi gereken tüm parçalar, her zaman kolayca tedarik edilir. Size en iyi hizmeti sunan ustalarımız sayesinde yeni bir eşya satın almanın yol açtığı masraflarla karşılaşmadan, elinizdeki bazayı uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

İletişim numaralarımızdan bize ulaştığınız andan itibaren ekibimiz için hummalı bir çalışma başlar. Bu çalışma neticesinde uygun parçaların tedariki ve gerekli ekipmanların hazırlanması sağlanır. Ustalarımız baza tamiri sırasında ihtiyaç duyulan tüm ekipmanları yanında getirir. Yapılacak müdahaleler sırasında evinizde herhangi bir zarara yol açılmaz. Siz de hemen bizimle irtibat kurarak ayrıcalıklı hizmetlerimizle tanışabilirsiniz. Bazalarınızı bir köşeye atmamak için vakit kaybetmeden bize ulaşın.

cifteler-baza-suntasi-tamiri
cifteler-baza-suntasi-tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla