İçeriğe geç
beylikova-baza-tamiri

Beylikova Baza Tamiri

Beylikova baza tamiri, bazaların uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılması için gerekli bir hizmettir. Baza, evlerde düzenin sağlanması ve yatakların uygun bir yüzeye konularak kullanılması açısından önemlidir. Bu mobilyanın herhangi bir arıza nedeniyle kullanılamaması durumunda, birçok eşyanız ortalıkta kalabilir ya da yatağınızı uygun olmayan bir noktaya koymak zorunda kalabilirsiniz. Baza arızaları farklı nedenlerden dolayı meydana gelebilir.

Yatak başlığının bağlantılarının gevşemesi, ayakların kırılması, makasın kırılması ya da amortisör bozulması gibi arızalarda, baza tamircisi desteği almalısınız. Baza tamiri, kesinlikle amatör kişiler tarafından yapılmaması gereken bir iştir. Profesyonel firmamız profesyonel bir işçilikle tüm arızaları giderir. Böylece arızalarla tekrar karşılaşmadan bazanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Beylikova Baza Amortisörü Tamiri

Baza amortisörü, kapağın açık vaziyette ve sabit bir şekilde durmasını sağlayan bir parçadır. Bu parçanın arızalanması halinde bu sabitliği sağlamak mümkün değildir. Amortisörler her marka ve modelde farklı bir şekilde tasarlanır. Modellerin ayırt edilebilmesi için amortisörlerin üzerinde numara bulunur. Ekibimiz, baza amortisörü tamiri için evinize gelmeden önce sizden bu numarayı talep eder. Bu sayede parça yenilenmesi gerektiren durumlarda vakit kaybetmeden değişim sağlanır. Firmamız; İstikbal, Kelebek, Tekzen gibi farklı markalara uyumlu bir amortisörü kolayca tedarik eder. Bu sayede parça değişim için beklemenize gerek kalmaz.

beylikova-baza-amortisoru
beylikova-baza-amortisoru

Beylikova Baza Makası Tamiri

Baza makası tamiri, makası bozulan mobilyalarınızın onarılması için gerekli bir hizmettir. Makas açılıp kapanmayı sağlayan bir parçadır ve bazanın sandık kısmına monte edilir. Makas, hatalı kullanıcı davranışları nedeniyle çabuk arızalanabilir. Aynı zamanda üretimde kalitesiz malzeme kullanımı da makas arızalarını tetikleyen bir durumdur. Arızalanan makas, sandık kısmını tamamen iptal ederek bazanızı sadece yatak koymak amacıyla kullanmak zorunda kalmanıza neden olur. Aynı zamanda makasın kırık olması çerçevenin içe doğru çökmesine de yol açabilir. Bu nedenle bir an önce arızayı gidermek için bizimle iletişime geçmelisiniz.

beylikova-baza-makasi-tamiri
beylikova-baza-makasi-tamiri

Beylikova Yatak Baza Tamiri

Kırılan baza tamiri, tamamen kullanılamaz duruma gelen mobilyalarınızın tekrar eski haline getirilmesini sağlar. Sunta kısmında ya da gövdede meydana gelen kırıklar nedeniyle yeni bir baza almak zorunda kalabilirsiniz. Mobilya Montaj firmamızın varlığından haberdar olmayanlar, ciddi bir masraf yaparak yeni bir ürün almak zorunda kalabilir. Bu nedenle kırılan baza tamiri ihtiyacınız varsa firmamızı tercih edebilir; etrafınızda böyle bir sorun yaşayan kişiler varsa onları da firmamıza yönlendirebilirsiniz.

beylikova-yatak-baza-tamiri
beylikova-yatak-baza-tamiri

Beylikova Baza Mekanizması Tamiri

Baza, yatak suntası kırıldığı takdirde kullanılma imkânı olmayan bir eşyadır. Bu eşyanın hem çerçeve kısmında hem de tabanında sunta bulunur. Tabanda bulunan sunta genellikle üzerine konulan eşyaların çok fazla ağır olmasına bağlı olarak çöker. Çerçeve kısmında bulunan ise insan ağırlığı ve yatak ağırlığını aynı anda taşımak zorunda olduğu için zamanla zarar görebilir. Suntanın yük taşıyamayacak kadar ince bir yapıda olması da kırılmanın sebepleri arasındadır. Ekibimiz, piyasada bulunan en kaliteli suntalarla değişim işlemini gerçekleştirir. Değişimde kullanılacak sunta, ağırlık taşımaya uygun ve kaliteli bir yapıda olacak şekilde seçilir. Bu sayede tekrar sunta kırılması gibi bir problemle karşılaşmadan bazanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

beylikova-baza-mekanizmasi-tamiri
beylikova-baza-mekanizmasi-tamiri

Beylikova Baza Suntası Tamiri

Baza suntası kırıldığında, amortisör yerinden çıktığında ya da farklı bir problemle karşılaştığınızda hemen firmamıza ulaşmalısınız. Ekibimiz gerekli hizmeti hijyen koşulları altında ve evinizde herhangi bir zarara yol açmadan sunar. Yapılan işlemler, evinizde herhangi bir kirliliğe yol açmaz. Tüm işlemler sırasında etrafta gerekli temizlik çalışmaları yapılır. Ekibimiz kendileri için iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini de alır. Baza tamiri hizmetinden yararlandığınız takdirde masraf yapmanıza gerek kalmaz ve eşyanızı gereksiz yere deponuza kaldırmak zorunda kalmazsınız. Baza tamiri ile güvenlik noktasında da avantaj elde edersiniz.

Bazaların üst kısmı ağır bir yapıda olduğu için düşerek insanların yaralanmasına yol açma ihtimali vardır. Özellikle çocukların odasında bulunan bazalar, vaktinde tamir edilmezse ciddi bir tehlike oluşturabilir. İstediğiniz tarihte istediğiniz saatte hizmet almak için hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşmalısınız. Baza tamiri için bize ulaştığınız anda talebinize uygun şekilde parça tedariki sağlanır. Ekibimiz, gerekli tüm malzemeleri yanında getirerek tüm bağlantıları sorunsuz şekilde gerçekleştirir. Hemen bize ulaşın ve mobilyanızı ilk günkü haline kavuşturabilirsiniz.

beylikova-baza-suntasi-tamiri
beylikova-baza-suntasi-tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla