İçeriğe geç
alpu-baza-tamiri

Alpu Baza Tamiri

Alpu baza tamiri, evinizin vazgeçilmez eşyalarından biri olan bazaların sorunsuz şekilde kullanılmasına katkıda bulunur. Baza sadece üzerine yatak konulan bir mobilya olarak değil aynı zamanda eşya depolama alanı olarak da kullanılır. Böylece evinizde koyacak yer bulamadığınız ve dolaplarınızda yer kalmadığı için açıkta duran nevresim takımlarınızı, battaniyelerinizi ya da kıyafetlerinizi; son derece geniş yapıda olan bazaların sandıklarında saklayabilirsiniz.

Mobilyaların kullanımdan kaynaklanan sorunlara bağlı olarak ya da üretiminde kalitesiz malzeme kullanılması sebebiyle birtakım arızalar söz konusu olabilir. Bu arızalar, baza tamiri konusunda yetkin ve nitelikli personellere sahip olan firmalar tarafından giderilmelidir. Bir baza tamircisi farklı markalara ait tüm bazaların sorunlarını giderebilecek deneyime sahip olmalıdır. Aynı zamanda giderdiği sorunlar, uzun vadede tekrarlanmamalı ve ilk günkü kalitesine kavuşan mobilyalar sıkıntısız bir şekilde kullanılabilmelidir.

Alpu Baza Amortisörü Tamiri

Baza amortisörü, bu mobilyaların en fazla arızalanan bölümlerinin başında gelir. Amortisör, bazanın belirli bir yüksekliğe kadar açıldıktan sonra açık konumda kalabilmesini sağlayan bir parçadır. Bu parça bozulduğu takdirde bazanızı açık tutmak için elinizle desteklemeniz gerekir. Bu da ani düşme ya da elinizden kayma gibi durumlara yol açabileceği için son derece tehlikelidir.

Baza amortisörü tamiri için doğrudan profesyonel yardım almakta fayda vardır. Amortisörler konusunda dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta da bu parçaların her modele göre farklı uzunlukta ve genişlikte olmasıdır. Randevunuzu alırken ekibimize amortisörün marka ve modeli ile bilgili bilgi verebilir ya da üzerinde yer alan numaraları söyleyerek, yedek parça temininin hatasız yapılmasını sağlayabilirsiniz.

alpu-baza-amortisoru
alpu-baza-amortisoru

Alpu Baza Makası Tamiri

Baza makası tamiri, bazaların kalbi olarak nitelendirilebilecek makas kısmının onarımını sağlayan bir hizmettir. Makas kısmı sürekli açılıp kapanmaya bağlı olarak ya da zorlama sonucu kırılabilir. Bu kırılmanın aniden meydana gelmesi durumunda istenmeyen kazalar da yaşanabilir. Böylesine tehlikeli durumları önlemek için tamir hizmeti alma konusunda hızlı hareket etmelisiniz.

alpu-baza-makasi-tamiri
alpu-baza-makasi-tamiri

Alpu Yatak Baza Tamiri

Suntası kırılan baza tamiri, yataklarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz açısından önemlidir. Bazı suntalar oldukça ince yapıda tasarlandığı takdirde üzerine binen yüklere dayanamayarak kırılır. Aynı zamanda darbe neticesinde de kırılma gerçekleşebilir. Kırılan sunta yenileneceği zaman tekrar aynı problemlerle karşılaşmamak için kaliteli yapıda olan bir parça tercih edilmelidir. Bu sayede yüklere karşı olan dayanıklılık en üst seviyede artırılır. Sunta yerine daha kalın yapıda olan MDF’ler de kullanılabilir.

Kırılmayı önlemek için bazaların üzerine konulan yatakların üstünde çocuklarınızın zıplamasına müsaade etmemeli, ağır eşyaları baza üzerine koymamalısınız. Kırık parçaların size zarar vermesini engellemek için kırılan suntaları kullanmaya devam etmemeniz ve uygun bir noktaya kaldırmanız gerekir.

Alpu Baza Mekanizması Tamiri

Yatak suntası kırıldığı takdirde bazanızı istediğiniz gibi kullanmanız mümkün olmaz. Bu gibi durumlarda kullanamadığınız mobilyanızı kaldıracak uygun bir yeriniz yoksa bazanız, ortalıkta hiçbir işinize yaramayan bir eşya olarak kalır. Sunta değişimi konusunda bir nebze acele ederek yeni baza alma masrafından kurtulabilir ve mevcut mobilyanızı depoya kaldırmak zahmetine katlanmak zorunda kalmazsınız. Ekibimiz kırılan suntayı piyasada yer alan en kaliteli suntalardan biriyle değiştirir. Böylece tekrar aynı sorunla karşılaşma ihtimaliniz ciddi manada azalır. Aynı zamanda kaliteli bir suntanın bazanıza monte edilmesi sayesinde uyku konforunuzu da artırabilirsiniz.  

alpu-baza-mekanizmasi-tamiri
alpu-baza-mekanizmasi-tamiri

Alpu Baza Suntası Tamiri

Baza suntası kırıldığı zaman ya da farklı bir arıza söz konusu olduğunda, uzun yıllara varan deneyimiyle size hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Alacağınız her hizmet, profesyonel bir işçilikle harmanlanmıştır. Profesyonel ekibimiz gerekli tüm iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini alarak süreci yürütür. Aynı zamanda evinizde hijyenin korunması için gerekli temizlik çalışmaları da ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Yapılan işlemler neticesinde evinizde kirlilik ve dağınıklık meydana gelmez.

Uygun fiyatlarla hizmet veren mobilya montaj ekibimiz, bazalarınızda ekstra bir hasara yol açmaz. Dilerseniz ayak değişimi, yatak başlığı montajı, çerçeve değişimi gibi konularda da bize başvurabilirsiniz. Yeni nesil yuvarlak bazalar da ekibimizin uzmanlık alanında yer alır. Bu tip ürünlerin tamiri, profesyonel ustalarımız tarafından kolayca yapılır. Siz de hemen bize ulaşarak baza tamiri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İletişim numaralarımız 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumdadır.

alpu-baza-suntasi-tamiri
alpu-baza-suntasi-tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla