İçeriğe geç
alpu-mobilya-montaj

Alpu Mobilya Montaj

Alpu mobilya montaj, evine aldığı eşyaları uzun süre ve problemsiz bir şekilde kullanmak isteyenlerin başvurduğu bir hizmettir. Evine yeni bir eşya almayı planlayanlar, yüksek bir bütçe ayırmak zorunda kalır. Bu nedenle yaptıkları harcamanın karşılığında aldıkları eşyaları uzun süre kullanmak isterler. Kısa sürede arızalanan eşyalar, herkes için can sıkıcı problemlere yol açar. Böyle durumlarda profesyonel mobilya montaj desteği alarak mobilyalarınızı uzun ömürlü bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

Alpu mobilya montaj servisi olarak hizmet veren profesyonel ekibimiz; masa, sandalye, koltuk, kitaplık gibi farklı tasarımların kurulumunu gerçekleştirir. Kurulum sırasında eksik parça bırakılmamasına ve bağlantıların sağlam bir şekilde yapılmasına dikkat edilir. Alanında tecrübeli ekibimiz, en zorlu kurulum süreçlerine sahip mobilyaları bile kısa sürede gerektiği gibi kullanıma hazır hale getirir.

Alpu Mobilya Montaj Ustası

Alpu montaj ustası olarak görev yapan personellerimiz, beklentinizi en üst seviyede karşılar. Mobilya üreticisi firmaların çoğu size ücretsiz kurulum hizmeti verir fakat bu hizmete ulaşmak, çoğu zaman uzun bir bekleme süresine katlanmayı gerektirir. Firmalar yoğunluklarından dolayı siz mobilyanızı satın aldıktan çok sonra kurulumunu yapar. Bu nedenle dolaplarınıza eşyalarınızı yerleştirmek ve koltuklarınızı kullanmak için uzun süre beklemeniz gerekir.

İnternet üzerinden bir mobilya satın aldığınızda ise genellikle kurulumu kendiniz yapmak zorunda kalırsınız. Böyle işlere eliniz yatkın değilse montaj yaparken ciddi anlamda zorlanabilir ya da hatalı yaptığınız işler nedeniyle satın alır almaz eşyanıza zarar verebilirsiniz. Alpu montaj ustası, tüm kurulum sürecini sizin yerinize tamamlar. Böylece sizin herhangi bir zahmete katlanmanıza ve kendinizi yormanıza gerek kalmaz.

alpu-mobilya-montaj-ustasi
alpu-mobilya-montaj-ustasi

Alpu Mobilya Kurulum

Alpu mobilya kurulum ekibinden randevu alırken kurulumu yapılacak kaç eşya olduğunu ve eşyaların türünü belirtmeniz gerekir. Bu sayede ekibimiz uygun sayıda personelle ve gerekli ekipmanlarla evinize ulaşarak çalışmalarına başlar. Yapılacak çalışmalar sırasında hijyene de azami derecede dikkat edilir. Toz kalıntılarının oluşmaması ve ambalaj atıklarının birikmemesi için ekibimiz etrafı temizler. Alpu mobilya montaj ekibi tam bir iş birliği içerisinde çalışarak Bellona, İstikbal, Evgör, Evkur, Doğtaş gibi markaların ürünlerinin kurulumunu kısa sürede tamamlar.

alpu-mobilya-montaj-kurulum
alpu-mobilya-montaj-kurulum

Alpu Mobilya Montaj Servisi

Alpu mobilya montaj firmamız sadece kurulum değil eşyaların tamir işlemlerini de gerçekleştirir. Arızalandığı için kullanamadığınız mobilyaların onarımını yaptırarak, yeni mobilya satın almak için harcama yapmak zorunda kalmazsınız. Firmamızdan destek alabileceğiniz konuların başında koltuk ve kanepe tamiri gelir. Koltuk ve kanepeler, raylı bir oturma kısmına sahiptir. Oturma kısmı altta bulunan makas aracılığıyla açılır ve mobilyanızı bir yatağa dönüştürür. Aynı zamanda çekyat şeklinde olan kanepelerin alt kısmında fazla eşyalarınızı koymanız için de bir kısım bulunur. Arızalanan makas değiştirildiğinde ya da onarıldığında, kanepenizi problemsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Alpu Mobilya Montaj Hizmeti

Alpu mobilya montaj hizmetinin kapsamına dolap ve çekmecelerin tamiri de girer. Dolaplarda meydana gelen en yaygın problemlerden biri menteşelerin gevşemesidir. Menteşeleri gevşeyen dolapların kapakları yerinden çıkar ve tam olarak kapanmaz. Çekmecelerde ise ray kısmında arıza meydana gelebilir. Rayından çıkan çekmeceleri kullanmanız mümkün değildir. Ekibimize ulaştığınız takdirde ray değişimi yapılarak çekmeceleri tekrar kullanmanız sağlanır. Raylı dolaplarda ise rayından çıkan kapaklar, usta personellerimiz aracılığıyla yerine takılır.

Alpu mobilya montaj hizmetinden yararlanmanız güvenli bir kullanım için de son derece önemlidir. Örneğin; arızalanmış bir bazayı kullanmaya devam ettiğiniz takdirde ciddi kazalar yaşayabilir ve oldukça ağır yapıda olan bazayı üzerinize düşürebilirsiniz. Aynı durum kanepelerde de meydana gelebilir. Arızalanan kanepeler aniden düşerek ciddi bir yaralanmaya sebebiyet verebilir. Alpu mobilya montaj hizmetinin ayrıcalıklarından yararlanarak hem kendinizin hem de ailenizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Eksik kalan ya da arızalanan her parçayı tehdit olmaktan çıkararak sadece güzel bir dekorasyonun keyfini sürmek için hemen profesyonel mobilya montaj firmamızla iletişime geçmelisiniz.

alpu-mobilya-montaj-hizmeti
alpu-mobilya-montaj-hizmeti

Alpu Mobilya Montaj Fiyatları

Alpu mobilya montaj fiyatlarında her zaman makul seçenekler sunan firmamız ile bütçenizi zorlamadan ayrıcalıklı bir hizmete ulaşabilirsiniz. Fiyatlar, onarımı ya da kurulumu yapılacak eşyanın türüne, işlemin zorluğuna ve çalıştırılması gereken personel sayısına göre belirlenir. Cazip fırsatlarla hizmet veren firmamız sayesinde uzun ömürlü bir mobilya kullanımının keyfini çıkarabilir ve evinizin dekoratif görüntüsünü uzun yıllar koruyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla