İçeriğe geç
tepebasi-mobilya-montaj

Tepebaşı Mobilya Montaj

Tepebaşı mobilya montaj, evini her zaman istediği gibi dekore etmek ve fonksiyonel eşyaların özelliklerinden kesintisiz bir şekilde yararlanmak amacını taşıyanların işini kolaylaştıracak bir hizmettir. Mobilyaların kurulumunun eksiksiz ve hatasız yapılması, kullanım ömrünün uzun olması açısından önemlidir. Kurulum sırasında yapılan hatalar, kısa sürede arızaların ortaya çıkmasına ve eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesine sebep olur. Bu nedenle kurulum için profesyonel destek alınması ve bilinçsizce yapılan işlemlerden kaçınılması son derece önemlidir.

Tepebaşı mobilya montaj konusunda uzman olan ekibimiz; masa, sandalye, koltuk, vitrin gibi farklı eşyaların kurulumunu problemsiz şekilde gerçekleştirir. Montaj aşamasında görev alan tüm personellerimizin yeterli deneyime ve bilgi birikimine sahip olması, süreci son derece kolay hale getirir.

Tepebaşı Mobilya Montaj Ustası

Tepebaşı montaj ustası olarak görev alan çalışanlarımızdan modern çizgilere sahip ve kurulumu oldukça zorlu olan eşyalarınız için destek alabilirsiniz. Bu sayede kendinizi yormanıza gerek kalmadan severek satın aldığınız mobilyalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum sırasında eşyanın yapısına uygun sayıda personelle hizmet vermekteyiz. Mutfak dolabı, gardırop gibi büyük ebatlı eşyaların montajı birden fazla kişi tarafından yapılmalıdır. Montaj ustaları yanında matkap, tornavida, vida gibi malzemeleri bulundurarak kurulumun gerekli safhalarında kullanır.

tepebasi-mobilya-montaj-ustasi
tepebasi-mobilya-montaj-ustasi

Tepebaşı Mobilya Kurulum

Tepebaşı mobilya kurulum için firmamızdan hizmet alma şansınız olmadıysa eşyalarınızda meydana gelen arızalar için bize ulaşabilirsiniz. Mobilyalar, kullanım hatası sonucunda ya da ucuz malzemelerden üretilmeleri nedeniyle kolayca arızalanır. Bağlantı noktaları gevşeyen, ayakları kırılan ya da rafları çıkan eşyalar için gerekli durumlarda parça değişimi yapılmalı gerekli durumlarda da onarımla sorun çözülmelidir.

Tepebaşı mobilya kurulum ekibimize en sık iletilen şikayetlerin başında kanepe arızaları gelir. Kanepelerin iç kısmında bulunan makas arızalanarak açılmayı ya da kapanmayı engeller. Aynı sorun bazalarda da yaşanır. Bazalarda da makas bulunur. Bu makas bozulduğunda bazayı açmanız mümkün olmaz. Sorunun giderilmesi için makas yenilenir ya da bağlantılarda var olan hatalar düzeltilir.

tepebasi-mobilya-montaj-kurulum
tepebasi-mobilya-montaj-kurulum

Tepebaşı Mobilya Montaj Servisi

Tepebaşı mobilya montaj servisi olarak dolaplarınızda meydana gelen sorunları da gidermekteyiz. Dolap kapaklarında bulunan menteşelerin gevşemesi halinde kapaklar düşer. Raflarda meydana gelen problemler, eşyalarınızı istediğiniz gibi yerleştirmenize engel olur. Ekibimiz gerekli ekipmanlarla bağlantıları güçlendirecek çalışmalar yapar. Aynı zamanda uzun vadede olumlu etki sağlayacak güçlendirici çalışmalar da gerekli durumlarda yapılır.

Tepebaşı mobilya montaj servisi olarak onarım yaptığımız alanın temizliği de bizim için önem arz eder. Onarım kaynaklı açığa çıkan tozlar, montaj için yapılan kutu açılımlarında ortaya dağılan ambalaj malzemeleri ve koliler özenli bir şekilde ortadan kaldırılır. Böylece sizin ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmadan süreç tamamlanır.

Tepebaşı Mobilya Montaj Hizmeti

Tepebaşı mobilya montaj hizmeti, tüm markaları ve özel üretim eşyaları kapsayacak şekilde yapılır. İstikbal, Ikea, Çilek, Bellona, Evgör, Evkur ve farklı markalara ait mobilyaların kurulumundan onarımına her türlü işlem, ekip arkadaşlarımız tarafından yapılır. Yapılan her işlemin profesyonel işçilik eseri olması uzun süreli sağlamlık sunar.

Montaj sürecinde bizden destek aldığınız takdirde ciddi bir zaman tasarrufu elde edersiniz. Firmamız sayesinde mobilyayı satın aldığınız yerin size montaj desteği vermesini beklemenize gerek kalmaz. Firmalar genellikle yoğun çalıştıklarından size sadece uygun oldukları tarihte kurulum desteği verir. Bu tarih mobilyayı satın aldığınız tarihten haftalar sonrasına denk gelebilir. Beklemek istemiyor ve mobilyalarınızı hemen kullanmaya başlamak istiyorsanız, firmamızdan destek almak sizin için en iyi çözümdür.

tepebasi-mobilya-montaj-hizmeti
tepebasi-mobilya-montaj-hizmeti

Tepebaşı Mobilya Montaj Fiyatları

Tepebaşı mobilya montaj fiyatlarında uygun seçenekler sunan firmamızdan destek almak hem kısa hem de uzun vadede birçok avantaj sunar. Bu avantajların başında yeni bir mobilya satın almak yerine mevcut eşyalarınızla hayatınıza devam edebilmeniz gelir. Eşya fiyatları oldukça yüksek olduğu için mevcut mobilyalarınıza iyi bakmak ve gerektiği gibi onları korumak, size ciddi anlamda bütçe tasarrufu sağlar.

Siz de Tepebaşı mobilya montaj fiyatlarında sunduğumuz cazip seçeneklerden yararlanarak evinizin dekoratif yapısını gönlünüzce koruyabilirsiniz. Sizin için manevi değeri de olan ve uzun süredir kullanamadığınız eşyalarınızı bir an önce onarmak için yapmanız gereken firmamıza ulaşmaktır. Siz de hemen bizimle iletişime geçin ve Eskişehir’deki evinizi istediğiniz gibi yeniden dekore etmenin ayrıcalığını yaşayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla