İçeriğe geç
beylikova-mobilya-montaj

Beylikova Mobilya Montaj

Beylikova mobilya montaj, eviniz için özenerek seçtiğiniz ve birbiriyle uyumlu olsun diye günlerce uğraştığınız eşyalarınızı korumanız için firmamız tarafından verilen bir hizmettir. Bu hizmet adından da anlaşılacağı üzere mobilyaların montajının yapılmasını sağlar. Aynı zamanda dolap, kanepe, masa ve çekmece gibi eşyaların onarılması da sizlere sunduğumuz hizmetler arasındadır. Beylikova mobilya montaj, tüm Eskişehirliler için hayatı kolaylaştırır ve bütçe tasarrufu sağlar.

İstikbal, Doğtaş, Evkur, Evgör gibi farklı firmalardan eşyanızı satın alıp evinize getirdiğinizde, hemen kurulumunu yaptıramayabilirsiniz. Mobilya firmaları, özellikle yaz sezonunda çok fazla yoğun oldukları için istediğiniz gün ve saatte satın aldığınız eşyaların kurulumunu gerçekleştiremez. Bu nedenle haftalar boyunca eşyalarınız kutularında bekler. Yapmanız gereken mobilyalarınızın evinize teslim edileceği tarihte bize ulaşmak ve kurulum işlemini anında yaptırmaktır.

Beylikova Mobilya Montaj Ustası

Beylikova montaj ustası kadromuz ve ustalarımıza yardımcı olan personellerimiz, sizlere en iyi hizmeti sunmak için olağanüstü bir çaba gösterir. Bu çabanın sonucunda eşyalarınızı uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Mobilyaların kurulumunun nasıl yapıldığı, onları nasıl kullanacağınızı belirleyen en önemli etkendir. Hatalı yapılan kurulum işlemi neticesinde kısa sürede can sıkıcı arızalarla karşılaşabilir ve en çok işinize yarayan eşyaları kullanmaya ara vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle mobilya montaj işini her zaman güvenilir kişilere emanet etmelisiniz.

beylikova-mobilya-montaj-ustasi
beylikova-mobilya-montaj-ustasi

Beylikova Mobilya Kurulum

Beylikova mobilya kurulum firmamız, yeni nesil eşyaların kurulumunu da kolaylıkla yapmaktadır. Alışılagelmiş dikdörtgen kitaplıklar, kare vitrinler yerini ağaç şeklinde kitaplıklara, duvara monte edilerek kullanılan vitrinlere bırakmıştır. Bu tür sıra dışı tasarımların montajını herkes kolay kolay yapamaz. Bugüne kadar çok sayıda farklı mobilyanın kurulumunu gerçekleştiren ekibimiz, kısa sürede en çetrefilli eşyaların bile montajını yapabilir.

Beylikova mobilya kurulum ekibimiz, montaj sırasında gerekli sayıda personelle hizmet verir. Gardırop, mutfak dolabı gibi büyük ebatlı eşyaların montajı bir nebze daha zordur. Bu tür eşyaların kurulumunda tek bir personel yeterli olmayabilir. Çok sayıda personelle tüm işler kısa sürede ve hatasız şekilde tamamlanır.

beylikova-mobilya-montaj-kurulum
beylikova-mobilya-montaj-kurulum

Beylikova Mobilya Montaj Servisi

Beylikova mobilya montaj servisi; tamirat, bakım ve onarım konusunda da size destek olur. Evinizde bulunan bazı eşyalarda, hatalı kullanıma bağlı olarak ya da üretim sürecinde kullanılan ucuz malzemelerin arızalanmasından dolayı tamir ihtiyacı doğabilir. Arızaların giderilmesi için geçici müdahalelerle çözüm sağlamak, uzun vadede sorunun tekrarlanmasına neden olur. Profesyonel ekibimizden destek aldığınız takdirde ise uzun süre kalıcı bir çözüm elde edersiniz. Profesyonel tamirat hizmeti ile eşyalarınızın dayanıklılığı da artar. En sık arızalanan mobilyaların başında bazalar gelir.

Bazalarda bulunan makas, amortisör, güvenlik kilidi gibi malzemeler arızalandığı takdirde can güvenliğiniz tehlikeye girer. Arızalı bazalar üzerinize düşerek yaralanmanıza sebep olabilir. Özellikle çocukların kullandığı odalarda bulunan bazalarda arıza meydana gelirse durum daha da ciddileşir. Çekyatlarda da benzeri bir durum ortaya çıkabilir. Bu nedenle vakit kaybetmeden Beylikova mobilya montaj hizmetinden yararlanmalısınız.

Beylikova Mobilya Montaj Hizmeti

Beylikova mobilya montaj hizmetinden yararlanmanın pek çok avantajı vardır. Eşyalarınızı tamir ettirdiğiniz takdirde yeni bir eşya satın almanın size yüklediği maddi külfetten kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda severek kullandığınız ve belki de sizin için manevi değeri bulunan eşyalarınızı, bir köşeye etmek zorunda kalmazsınız.

Online bir alışveriş neticesinde satın aldığınız eşyalarınızın kurulumunu kendiniz yapmak istediğinizde kurulum şemasında size gösterilen yönergeyi birebir uygulamak zorlayıcı olabilir. Her ne kadar hangi parçaların hangi parçalara monte edileceği şemada belirtilse de yeterince deneyiminiz yoksa mobilya montaj tam bir eziyete dönüşebilir. Bir heves montaja başlasanız da işlemin zorluğu nedeniyle her şeyi yarıda bırakabilirsiniz. Profesyonel ekibimizden destek alarak süreci ciddi anlamda kolaylaştırabilirsiniz.

beylikova-mobilya-montaj-hizmeti
beylikova-mobilya-montaj-hizmeti

Beylikova Mobilya Montaj Fiyatları

Beylikova mobilya montaj fiyatlarında her zaman için makul seçenekler sunmayı tercih eden firmamız ile kusursuz bir hizmetin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Fiyatların belirlenmesinde montajı yapılacak ya da tamir edilecek eşyanın türü, çalıştırılması gereken personel sayısı etkilidir. Bütçenize uygun şekilde sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde en sevdiğiniz koltuk takımlarınız bozulmaz ve dekoratif şıklığını korumaya devam eder. Beylikova mobilya montaj fiyatlarında sunduğumuz fırsatlarımızdan geç olmadan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilir; depolarda, boş odalarda ya da ardiyelerde bekleyen eşyalarınızı yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla