İçeriğe geç
mahmudiye-mobilya-montaj

Mahmudiye Mobilya Montaj

Mahmudiye mobilya montaj; ihtiyaçlara ve taleplere uygun şekilde kurulum, onarım, bakım desteği veren eşyaların ilk günkü kalitesine ulaşmasını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmetin kapsamına mobilya kategorisinde değerlendirilen tüm eşyalar girer. Bu eşyaların kurulum şemasına uygun şekilde monte edilmesi, arızalarının bir daha tekrarlanmayacak şekilde giderilmesi ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilmeleri için gerekli bakımlarının yapılması gibi hizmetler; yeni mobilya satın alma masrafından uzun bir süre kurtulmanızı sağlar. Belirli bir bütçe ayırıp satın aldığınız eşyalarınızı uzun süre kullandığınız takdirde israfı da önlemiş olursunuz. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken Mahmudiye mobilya montaj ekibimizle irtibata geçmek ve istediğiniz hizmet hakkında daha kapsamlı şekilde bilgi almaktır.

Mahmudiye Mobilya Montaj Ustası

Mahmudiye montaj ustası kadromuzda birbirinden deneyimli ekip arkadaşlarımız yer alır. Bu sayede herhangi bir eksik bırakılmadan sorunsuz bir kurulum ve onarım hizmeti verilir. Peki, bu hizmetten neden yararlanmalısınız? Çoğu insan daha uygun fiyat seçenekleri ve farklı çeşitler bulabildiği için mobilyalarını internet üzerinden almayı tercih eder. Bu nedenle kurulumu ürünün yanında gönderilen montaj şemasına bakarak yapmaya çalışır. Özellikle geniş ve çok parçalı eşyaların kurulumunu yapmak çok zordur. Çoğu kişi kurulumu tamamlayamadan pes eder ya da yakın çevresinde mobilya kuruluma yatkın olan kişilerden montaj için ricacı olur. Bu da montajın gerektiği gibi yapılamamasına neden olur. İnternetten sipariş verdiğiniz eşyalar evinize gelir gelmez bize ulaşarak en kaliteli montaj hizmetini alabilirsiniz.

mahmudiye-mobilya-montaj-ustasi
mahmudiye-mobilya-montaj-ustasi

Mahmudiye Mobilya Kurulum

Mahmudiye mobilya kurulum hizmeti sırasında eşyanın muhteviyatına en uygun ekipmanlar kullanılır. Bu sayede herhangi bir hasara yol açmadan ince bir işçilikle tüm hasarlar giderilir. Her mobilya için uygun sayıda personel görevlendirilir. Mutfak dolapları, gardırop ve TV ünitesi gibi eşyaların kurulumu daha zordur. Bu tür mobilyaların kurulumu sırasında parçaların çok sayıda kişi tarafından tutulması gerekir. Örneğin bağlantı malzemelerinin takılması sırasında bir personel parçayı sabit tutmalı diğeri ise vidayı takmalıdır. Mahmudiye mobilya kurulum ekibimizin yetkin personelleri, aralarında profesyonel bir iş birliği yaparak tüm işlemleri kolayca halleder.

mahmudiye-mobilya-montaj-kurulum
mahmudiye-mobilya-montaj-kurulum

Mahmudiye Mobilya Montaj Servisi

Mahmudiye mobilya montaj servisi, en zorluarızaları bile yapacağı profesyonel onarım çalışmaları neticesinde giderir. Çekyat, koltuk, sehpa, masa ve kitaplık gibi eşyalardaki farklı arızalar uygun ekipmanlarla kolayca giderilir. En çok karşılaşılan arızalardan biri baza arızalarıdır. Bazalar, altı sandık olarak kullanılan ve üzerine yatak konulan eşyalardır. Sürekli açılıp kapatıldıkları için zamanla amortisör ve makas kısımlarında problemler meydana gelir. Sehpalar ise ayaklarının kolayca kırılmasıyla bilinen eşyalardır. Darbeye maruz kalan ya da üzerine aşırı yük konulduğu için zarar gören sehpa ayaklarının sağlam bir şekilde yapıştırılması gerekir.

Mahmudiye Mobilya Montaj Hizmeti

Mahmudiye mobilya montaj hizmeti; gardırop, vestiyer, vitrin gibi eşyalarınızın tamirini de gerçekleştirir. Gardıropların menteşeleri zamanla yerinden çıkarak kapakların düşmesine sebep olur. Bu da hem çirkin bir görüntü oluşmasına hem de dolaplarınızın kullanılamaz hale gelmesine yol açar. Duvara monte olarak kullandığınız mobilyalarınız varsa onlarda eksik ya da hatalı yapılan bağlantılar nedeniyle yerinden çıkabilir. Üstelik duvara monte ederek kullandığınız raflarınız ve dolaplarınız, gevşeyen bağlantıları nedeniyle üzerinize düşerek yaralanmanıza da sebep olabilir. İstikbal, Mondi, Bellona, Doğtaş ya da Kelebek… Mobilyalarınızın markası ne olursa olsun tüm sorunlarda ekibimize ulaşabilirsiniz.

mahmudiye-mobilya-montaj-hizmeti
mahmudiye-mobilya-montaj-hizmeti

Mahmudiye Mobilya Montaj Fiyatları

Mahmudiye mobilya montaj fiyatlarında avantajlı seçenekler sunan firmamızdan hizmet almak, sadece fiyat noktasında değil sorunsuz bir onarım ya da kurulum desteği sağlamak açısından da faydalıdır. Kurulum aşamasında ekibimizle tanıştığınız takdirde uzun süre onarım desteğine ihtiyacınız olmaz. Kurulumu rastgele yapılan ve bağlantı noktaları tam olarak yerine oturmayan eşyalar, kısa sürede arızalanır.

Arızalanan eşyalar eğer profesyonel şekilde onarılmazsa başka arızalar da meydana gelir. Kendi kendinize onarım işlemlerini halletmeye çalıştığınız takdirde eşyanızı büsbütün kullanılamaz hale de getirebilirsiniz. Mahmudiye mobilya montaj fiyatlarındaki avantajlardan yararlanarak yeni evinizi zevkinize göre döşeyebilir ya da eski eşyalarınızı tamir ettirerek ilk günkü görünümüne kavuşturabilirsiniz. Siz de hemen bize ulaşarak istediğiniz tarihte randevunuzu alın. Evinizi kirletmeden, herhangi bir zarara yol açmadan yapılacak işlemler neticesinde hiçbir zahmete katlanmadan görsel bir şıklığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla