İçeriğe geç
koltuk-tamiri

Koltuk Tamiri

Koltuk tamiri halk arasında sıkça ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Koltuk mekanizmalarında meydana gelen sorunlar, koltukta göçük meydana gelmesine yol açtığı gibi çekyat özelliğini kaybetmesine de yol açabilir. Bu nedenle sürekli tekrarlayan koltuk arızaları için güvenilir firmalardan teknik destek almak gerekiyor.

Koltuklarınızdaki mekanizmalar sıklıkla bozuluyorsa kullanım konusunda yanlış yapıyor olabilirsiniz. İlk olarak koltukları doğru bir şekilde açmak gerekiyor. Yanlış açılan ve baskıya maruz bırakılan koltuk makasları sıkışarak randıman bozukluğuna yol açar. Bu durumda makas tamir edilecek durumdaysa müdahale edilebilir. Ancak bazı durumlarda makasın değişmesi şarttır.

Koltuk Makası Tamiri Neden Yapılır?

Koltuk tamiri genellikle makasın maruz kaldığı baskı nedeniyle arızalanması sonucunda yapılır. Koltuğu köşe kısımlardan açmaya zorlamak, iki makasa eşit güç uygulanmadığı için kırılmasına yol açabilir. Makas kırıldığında değişim şarttır ve genellikle tamir edilmesi zordur. Ancak makas sıkıştıysa ve tamir edilecek düzeydeyse maliyet daha az olacaktır.

Koltuk makası tamiri neden gerekli olur? İşte, makas bozulmalarına neden olan durumlar:

  • Kullanım hataları
  • Yanlış açma biçimi
  • Ağır yükler
  • Eskiyen makaslar

Koltuk makaslarında meydana gelen arızalar ancak alanındaki profesyoneller tarafından düzeltilebilir. Ev halkının kendi başına müdahalede bulunması makasın daha fazla zarar görmesine yol açar. Bu nedenle alanında uzman personellerden destek almalısınız.

Firmamız Mobilya Montaj, yıllardır mobilya sektöründe kalıcı çözümler sunuyor. Müşteri ihtiyaçlarını kısa sürede anlayarak sorunu tamamen ortadan kaldırabiliriz. Koltuk makası veya diğer mekanizma sorunları için firmamızla iletişime geçerek kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

koltuk-makasi-tamiri-neden-yapilir
koltuk-makasi-tamiri-neden-yapilir

Koltuk Makası Tamiri İşe Yarar mı?

Koltuk tamiri hizmetlerimiz arasında yer alan koltuk makası tamiri, verdiğimiz kaliteli hizmetler sonucunda mutlaka işe yarar. Firmamızın deneyimli profesyonelleri koltuklar ve çekyatlar hakkında tüm donanıma sahiptir. Koltuğunuzda meydana gelen herhangi bir sorun ekiplerimiz tarafından kolayca tespit edilerek uygun çözümler uygulanır.

Mobilya sektöründe kalıcı çözümleriyle bilinen firmamız yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir. Firmamızdan destek alan müşterilerimiz daha önce bu sorunu defalarca yaşadıklarını ancak çözemediklerini bildirdiler. Firmamız kalıcı çözümler kapsamında sizleri tekrar mağdur etmeyecek tamir işlemleri uygular.

Koltuğunuzun makas mekanizması sürekli arızalanıyorsa artık kalıcı çözümlerle tanışmanın vakti geldi demektir. Hemen firmamıza başvurarak bozulan koltuk makasları için hizmet talep edebilirsiniz. Deneyimli personellerimiz kısa sürede adresinize ulaşarak tamir işlemlerini yerinde uygulayabilir. Koltuk makas sorunlarını tekrar yaşamamanız için en iyi çözümleri uygulayacağımızdan şüphe duymayın.

Koltuk Mekanizma Tamiri Kimler Tarafından Yapılmalıdır?

Koltuk tamiri başta da söylediğimiz gibi kesinlikle ev halkı tarafından yapılmamalıdır. Koltuk makas ve mekanizmaları hassas parçalar olduğu için kolayca kırılmaya müsaittir. Zamandan ve maliyetten kurtulmak için alanında uzman ve kalıcı çözümler sunan kişilerden yardım almalısınız.

Koltuk tamir işlemlerinde yapılan en büyük hata gereksiz işlemler yapmaktır. Koltuklarınızdaki makas mekanizmaları tamir edilebilecek düzeydeyken değişim yapılarak maliyet artırmanın hiçbir anlamı yoktur. Koltuk tamir ve değişim işlemleri sadece doğru çözümler sunabilecek profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

Mobilya Montaj firmamız koltuklarınızın tamir ihtiyacı için en uygun çözümleri bir araya getirir. Size fazladan maliyet çıkaracak hiçbir işlem uygulanmaz. Firmamız koltuk mekanizmalarında ortaya çıkan problemler konusunda titiz bir çalışma yürütür. Hizmet verdiğimiz günden bu yana bu ilkeler üzerinde hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

koltuk-mekanizma-tamiri
koltuk-mekanizma-tamiri

Koltuk Makası Değişimi Mantıklı mıdır?

Koltuk tamiri hizmetlerimiz arasında koltuk makası değişimi de bulunuyor. Bu hizmet çoğu zaman kalıcı bir çözüm yolu olarak bilinir. Ancak her durumda uygulanmadığını da belirtelim. Koltuk makaslarındaki bozulmalar tamir işlemleri ile düzelmiyorsa değişim işlemlerine başvurulur.

Sürekli tekrarlanan koltuk makası problemleri aslında bu soru ile ilişkilidir. Firmamıza ulaşan müşterilerimiz koltuk makası arızaları için alternatif hiçbir hizmette çözüm bulamadıklarını dile getiriyorlar. Bu demek oluyor ki, koltuk makas ve tamir işlemleri mutlaka yerine göre uygulanmalıdır. Yanlış çözümler koltuk makaslarındaki sorunların kısa sürede yeniden ortaya çıkmasına yol açıyor.

Koltuk makaslarınız sürekli bozuluyorsa bunun sebebi artık kullanılamaz hale gelmiş olması olabilir. Böyle durumlarda koltuğunuzu değil, elbette koltuk makasını değiştirmek gerekiyor. Koltuğunuzdaki bu problemler için kesin bir çözüm yolu arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz koltuk tamiri için en kalıcı yöntemi uygulamak konusunda profesyoneldir.

koltuk-makasi-degisimi
koltuk-makasi-degisimi

Koltuk Makası Değişimi Kesin Çözüm mü?

Bazı durumlarda koltuğun eski haline kavuşması için koltuk makas değişimi tek çözüm olabilir. Firmamız bunu anlayabilmek için koltuk makasını incelemelidir. Ardından ise uygun bir çözüm yolu düşünülerek personellerimi tarafından uygulanır. Gerekmediği durumlarda koltuk makas değişimi gibi fazladan maliyet çıkaracak yöntemlere başvurmayız.

Değişmesi şart olan koltuk makaslarını tamir etmek çoğu zaman işe yaramaz. Uygulanan koltuk tamiri işlemlerinin kısa süre sonra boşa çıkması bu yüzdendir. Koltuk makası herhangi bir baskı sonucunda kırıldıysa değişim yapılması kesin çözümdür. Eskiyen, yıpranan ve randıman bozukluğuna yol açan makasların da değişimi taraftarıyız. Uzman ekibimizin konu hakkında çözüm üretebilmesi için firmamızı arayabilirsiniz.

Mobilya tamiri hizmetlerinde öncülük yapan Mobilya Montaj firmamız, kalıcı çözümler sunma ve adaletli fiyat politikası uygulama hususunda profesyonel yaklaşır. Koltuk makas ve mekanizmalarıyla ilgili her türlü sorun için kalıcı çözümler sunan firmamızı seçebilirsiniz.

Koltuk Makas Tamiri Fiyatları Nasıldır?

Koltuk tamiri işlemlerinin tamamında uygun fiyat politikası uygulamaya gayret ediyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti için fazla maliyet çıkarmayacak ancak kalıcı çözüm olabilecek yöntemlere başvururuz. Firma personellerimiz bu konuda donanımlı ve bilgi sahibidir. Sizleri yüksek maliyetten koruyacak yöntemler uygulamaktan geri durmayız.

Koltuk makası tamiri hizmetlerinden yararlanmak için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Her sorun farklı çözüm yollarına başvurmayı gerektirdiğinden dolayı net bir fiyat vermek doğru değildir. Müşteri desteğini etkili şekilde sağlayabilmemiz adına bize iletişim bilgilerimizden ulaşmanızı isteriz. Müşteri desteğimize sorununuzu açıklayabilir ve kısa sürede hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

koltuk-makasi-tamiri-fiyatlari
koltuk-makasi-tamiri-fiyatlari

Koltuk Makas Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Koltuk tamiri hizmetleri arasındaki makas değişim fiyatları her koltuğa göre farklılık gösterir. Farklı mekanizmalarla çalışan makasların değişim ücretleri net bir fiyat tarifesiyle sabitlenmemiştir. Adaletli fiyat politikası uygulamayı ilke edinen Mobilya Montaj firmamız, müşterilerine doğru fiyat bilgisi vermek için daha detayı bilgi ister.

Koltuk tamir hizmetleri ve fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için web sitemizin iletişim bilgisi bölümünden bize ulaşın. Müşteri desteğimiz soru ve sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmak için görüşme sağlamalıdır. Size detaylı bilgi aktarmanın en iyi yolu bu olduğu için bizi aramaktan çekinmeyin. Siz de çok değer verdiğiniz koltuk takımı modellerinizi çok daha uzun süre kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla