İçeriğe geç
han-mobilya-montaj

Han Mobilya Montaj

Han mobilya montaj hizmeti, ihtiyacınız olan her anda yardımınıza koşar. Adından da anlaşılacağı üzere bu hizmetin en önemli ayağını montaj oluşturur. Birçok mobilya genellikle demonte olarak satışa sunulur. Bu nedenle kurulumu, ürünle birlikte verilen belgelerde yer alan şablonlara göre kendi kendinize yapmanız gerekir. Bazı mobilya firmaları ücretsiz olarak kurulum desteği de verir. Bu desteğe ulaşmak ise bir hayli zaman alır. Özellikle yaz sezonunda daha çok sayıda kişi; evlendiği, ev satın aldığı ya da kiraladığı için yeni mobilyalara olan talep artmaktadır. Bu da kurulum süreçlerinin gecikmesine neden olur. Kolisinden çıkaramadan bekletmek zorunda kaldığınız eşyalarınızla ne istediğiniz gibi düzen sağlayabilir ne de dekorasyonunuzu düzenleyebilirsiniz. Han mobilya montaj ekibimizle yeni mobilyanız evinize geldiği anda iletişime geçerseniz, beklemenize gerek kalmadan evinizde düzen sağlayabilirsiniz.

Han Mobilya Montaj Ustası

Han montaj ustası olarak çalışan kişilerin alanında yetkinliği ve tecrübesi sayesinde kaliteli bir kurulum hizmeti alırsınız. Kurulumun hızlı ve profesyonel bir şekilde yapılması, uzun vadede birçok avantaj sunar. Arıza ya da hasar riski, eksiksiz şekilde montajı yapılan ürünlerde daha azdır. Kendiniz montaj işlemini gerçekleştirmeye çalıştığınız takdirde hatalı ekipman kullanımı ya da parçalara uygulayacağınız sert darbeler sonucunda ciddi hasarlara sebebiyet verebilirsiniz. Profesyonel olmayan bir firma ise bağlantı noktalarında kullanması gereken malzemeleri eksik bırakarak kısa sürede gevşemelere ve buna bağlı olarak parçaların birbirinden ayrılmasına sebep olabilir. Siz de her yeni mobilya satın aldığınızda bizimle iletişime geçerek profesyonel işçiliğin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

han-mobilya-montaj-ustasi
han-mobilya-montaj-ustasi

Han Mobilya Kurulum

Han mobilya kurulum firmamız, ev taşıma sürecinde de sizi yalnız bırakmaz. Taşınırken gardırop, vitrin, TV ünitesi gibi eşyalar sökülmeli ve ambalaj malzemeleri ile kaplanarak araca yüklenmelidir. Nakliye firmasının personelleri tarafından sökülen eşyalarınızda bağlantı hatası ortaya çıkma ya da hasar oluşma ihtimali son derece fazladır. Yeni evinize ulaşıldığında kurulumu da nakliye personellerine yaptırırsanız, kısa süre içerisinde eşyalarınızı kullanamaz hale gelebilirsiniz. Sizin için en mantıklı çözüm, ev taşıma tarihinde ekibimizle iletişime geçmektir.

han-mobilya-montaj-kurulum
han-mobilya-montaj-kurulum

Han Mobilya Montaj Servisi

Han mobilya montaj servisi, eşyalarınızın bakım ve onarımı gibi konularda da size destek verir. Eşyalarda uzun süreli kullanıma bağlı olarak ya da kalitesiz yapıda olmalarından dolayı arızalar meydana gelebilir. Dolaplarda en sık meydana gelen arızalar; menteşelerin gevşemesi, kapağın raydan çıkması, rafların düşmesidir. Bazalarda; makas, amortisör arızaları ve sunta kırılması sıklıkla meydana gelir. Koltuk ve kanepelerde ayak ve kolçak kısmının değiştirilmesi ya da makas değişimi yapılması söz konusu olabilir. Bunlar gibi daha pek çok arıza nedeniyle eşyalarınızı kullanamadığınızda, hemen firmamızla iletişime geçerek gerekli onarımı yaptırabilirsiniz.

Han Mobilya Montaj Hizmeti

Han mobilya montaj hizmetinin sunulması esnasında aynı anda pek çok detaya dikkat edilir. En başta personel sayısının yeterliliği önemlidir. Yeterli sayıda personelle iş yapılmadığı takdirde montajda kullanılan parçaların kırılma ve zarar görme ihtimali artar. Mutfak dolabı, gardırop gibi büyük çaplı eşyalar birden çok personel aracılığıyla monte edilmelidir. Bunun yanı sıra kurulum yapılan ortamın temiz tutulması da önemlidir. Etrafa saçılan tozların toplanması, ambalaj malzemelerinin düzenli bir şekilde kaldırılması sayesinde size zahmet verecek temizlik işlemleri ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilir. Ustalarımız kendilerini korumak için iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini de alır. Bu sayede göze toz ya da parça kaçması, el yaralanması gibi durumların önüne geçilir.

han-mobilya-montaj-hizmeti
han-mobilya-montaj-hizmeti

Han Mobilya Montaj Fiyatları

Han mobilya montaj fiyatlarında sunulan avantajlar, her istediğinizde firmamızdan hizmet almanızı sağlar. Eskişehir’de bulunan tüm tanıdıklarınıza tavsiye etmek isteyeceğiniz kadar kaliteli yapıda olan bu hizmet sayesinde uzun ömürlü bir mobilya kullanımının keyfini çıkarabilirsiniz. İstikbal, Evgör, Kelebek. Mondi, İkea, Enza Mobilya gibi ünlü markalara ait mobilyalara yüksek bedeller ödedikten sonra arızalanmaları, oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bunu önlemenin ve mobilyalarınızın ömrünü uzatmanın iki yolu vardır. Bunlardan biri montajın profesyonel bir şekilde yapılması; diğeri ise en ufak bir arızanın alanında uzman kişiler tarafından giderilmesidir. Böylece yüksek tutarlar ödeyerek satın aldığınız mobilyalarınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Siz de hemen firmamıza ulaşarak istediğiniz sayıda eşya için avantajlı Han mobilya montaj fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla