İçeriğe geç
gunyuzu-mobilya-montaj

Günyüzü Mobilya Montaj

Günyüzü mobilya montaj, eşyaların satın alma süreci tamamlandıktan sonra kurulmasını ve kullanım sürecinde meydana gelebilecek arızalarının giderilmesini sağlayan bir hizmettir. Bu hizmetten yararlanmak size ciddi katkılar sunar. Mobilya firmaları size bir ürünü sattıktan sonra ücretsiz olarak kurulumunu gerçekleştirir. Bazı dönemlerde yaşanan yoğunluk, satın alma tarihi ve montaj tarihi arasında çok fazla süre olmasına yol açar. Haftalarca mobilyalarınızı ambalajlarından çıkarmadan bekletmek zorunda kalabilirsiniz. Bu da sizin evinizde istediğiniz gibi düzen kurmanıza, dekorasyonunuzu yapmanıza engel olur. Böyle durumlarda haftalarca beklememek için firmamızdan Günyüzü mobilya montaj desteği alabilirsiniz. Alacağınız destek neticesinde satın aldığınız eşyanın türü ne olursa olsun hemen kullanmaya başlayabilir ve evinizi gönlünüzce dekore edebilirsiniz.

Günyüzü Mobilya Montaj Ustası

Günyüzü montaj ustası, eşyanızın kurulumunun ne denli zor olduğundan bağımsız bir şekilde size hizmet verir. Alanında yeterince deneyim sahibi olan ustalarımız; her mobilyayı kurulum şemasında belirtilen yönergeleri, uyarıları dikkate alarak kurar. Kurulum esnasında en ufak bir parça bile eksik bırakılmaz. Bunun yanı sıra bağlantıların sıkı yapılmasına da ekstra özen gösterilir. Yapılacak profesyonel  montaj çalışması neticesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

gunyuzu-mobilya-montaj-ustasi
gunyuzu-mobilya-montaj-ustasi

Günyüzü Mobilya Kurulum

Günyüzü montaj kurulum ekibimiz taşınma sırasında da sizin yanınızdadır. Farklı bir yere taşınırken gardıroplarınızı, vitrinlerinizi, kitaplıklarınızı sökmeniz gerekir. Bu sayede taşıma ve depolama süreci daha kolay hale gelir. Yeni evinize ulaşıldığında ise sökülen tüm mobilyalarınız özenle kurulmalıdır. Bu işlemleri evden eve nakliyat firmalarına bıraktığınız takdirde hatalı yapılan montaj nedeniyle bazı problemler yaşamanız kaçınılmazdır.

gunyuzu-mobilya-montaj-kurulum
gunyuzu-mobilya-montaj-kurulum

Günyüzü Mobilya Montaj Servisi

Günyüzü mobilya montaj servisi profesyonelliğini tamir gerektiren işlerde de sergiler. Dolaplarınızın gevşeyen menteşeleri, çekmecelerinizin yerinden çıkan kapakları ya da mutfak dolaplarınızın eskiyen rafları ekibimiz tarafından kolayca onarılır. Onarım sırasında mevcut parçaların kullanılamayacağına karar verilirse piyasada bulunan ve kaliteli malzemelerden üretilen parçalarla değişim yapılır. Ekibimiz baza gibi fonksiyonel eşyaların onarımı konusunda da son derece başarılıdır. İstikbal, Bellona, Doğtaş gibi farklı markalara ait eşyalar ya da özel olarak yaptırdığınız ürünler ustalarımızın eliyle ilk günkü kalitesine kavuşturulur.

Günyüzü mobilya montaj servisi evinizde yapacağınız dekoratif değişiklikler için de yanınızdadır. Çocukların odasını ayırmak, yatak odasında bulunan gardırobunuzu başka bir odaya taşımak ya da farklı eşyalarınızı depolara kaldırmak için firmamızdan destek alabilirsiniz. Bu destek sayesinde kendi başınıza hatalı bir işlem yapma ihtimalinizi ortadan kaldırabilir ve profesyonel şekilde sökme ve montaj işleminin yapılmasıyla kullanım ömrünün uzun olmasını sağlayabilirsiniz. Yeni satın aldığınız bir eşyanın montajını tek başınıza yapmak da sizin için zorlayıcı olabilir. Kurulum şemasında yer alan karışık görsel ve sayılar kuruluma başlasanız bile tamamlama sürecini zora sokar. Bu nedenle eşyanız evinize ulaştığında siz de hemen bize ulaşmalısınız.

Günyüzü Mobilya Montaj Hizmeti

Günyüzü mobilya montaj hizmetinde profesyonel işçiliğin önemi büyüktür. Sıradan bir firmanın alanında yetkin olmayan personelleri tarafından sunulan hizmetlerin sonucunda karşılaşacağınız tek şey sorundur. Yeterince sağlam bir şekilde ve gerektiği gibi yapılmayan tamirat işlemleri, etkisini kısa sürede kaybeder ve sorunun tekrarlamasına yol açar. Yapmanız gereken firmamızın profesyonelliğinden yararlanmak ve en kısa sürede eşyalarınızı kullanmaya devam etmektir. Baza, çekyat gibi eşyaları arızalı haliyle kullanmaya devam etmeniz oldukça tehlikelidir.

Örneğin makas arızası olan bazalar, açıp kapatırken aniden düşebilir ve ciddi bir yaralanmaya sebep olabilir. Aynı durum çekyatlarda da meydana gelebilir. Makası kırılan çekyatı açtığınızda düşer ve size zarar verebilir. Bu sorunları yaşamamak için Günyüzü mobilya montaj ekibi tarafından makas değişimi yapılmalıdır. Baza amortisör değişimi, koltuk ayak değişimi gibi farklı işlemler de profesyonel çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilir.

gunyuzu-mobilya-montaj-hizmeti
gunyuzu-mobilya-montaj-hizmeti

Günyüzü Mobilya Montaj Fiyatları

Günyüzü mobilya montaj fiyatlarında her zaman avantajlı seçenekler sunan ekibimizden hizmet almak sizi ayrıcalıklı kılar. Sırf ucuz diye kalitesiz bir firmadan hizmet almak ya da mobilyalardan anlayan bir arkadaşınıza kurulum ya da tamir yaptırmak, ilk etapta düşük maliyetli gibi görünse de ilerleyen süreçlerde farklı masraflarla karşılaşmanıza yol açabilir. Aynı zamanda montaj ya da tamirat sırasında yapılacak en ufak bir hata, mobilyanızın geri dönüşü olmayacak şekilde hasar almasına yol açabilir. Siz de günün her anında iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve randevunuzu alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla