mutfak-montaj-ustasi

Mutfak Montaj Ustası

Mutfak montaj ustası mobilyalarınızın hazırlanması ve hazırlanan parçaların projeye göre monte edilmesi için alanında uzmanlaşmış mutfak montaj ustasıyla çalışmanız gerekmektedir. Mutfak dolapları ve mutfaklar için hazırlanan diğer mobilyalar, kurulu şekilde getirilmemektedir. Projeye ait tüm parçalar tekli olarak getirilirken, mutfak içinde birleştirme yapılmakta ve gerekli yerlere sabitlenmektedir. Mobilya montaj alanında herhangi bir bilgisi bulunmayan kişiler, tek başlarına mutfak kurulumu yapamazlar. Mobilyalarınızın zarar görmemesi ya da herhangi bir kazanın yaşanmaması için mobilya montaj işlemlerinden destek alınmalıdır. Mutfak dolapları ve mobilyalarının montajlanmasında bizlerden destek almak için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

Mutfak Montaj Ustası Uzman Destekleri

Mutfak mobilyalarınızı hazır aldığınızda ya da özel bir firmaya yaptırdığınızda, montajlama işlemleri için ek ödemeler talep edilecektir. Uzun vadede randevu oluşturan bu firmalar, mobilyalarınızın kurulum ve kulanım süresini aksatacaktır. Mobilya montaj alanında usta olan mutfak mobilya ustalarımız, montajlama konusunda özel destek sağlamakta ve mobilyalarınızı kullanılır hale getirilmektedir. Özellikle büyük firmalardan satın aldığınız hazır mutfak mobilyaları, projeye bağlı olarak demonte hale getirilir ve kişilere teslim edilir. Mobilya kutularının taşınması da başlı başına yük olduğundan, firmamız tarafından nakliye hizmeti de sağlanmaktadır. Mobilyalarınızın adresinize teslim edilmesinin ardından, gerekli teçhizatla gelen ekiplerimiz, mutfak dolaplarınızın ve mobilyalarınızın kurulumunu gerçekleştirecektir. Mobilyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için ustalıkla çalışan mutfak montaj İstanbul ekiplerimiz, kısa süre içerisinde montajlama işlemlerini tamamlayacaktır.

mutfak-montaj-ustasi
mutfak-montaj-ustasi

Uygun Fiyatlı Mutfak Montaj Ustası Sizlerle!

Mutfak mobilyalarınızın montajlanması için uygun fiyatlı destek sunan firmamız, her bütçeye uygun montaj kampanyaları geliştirmiştir. Mutfak mobilyalarınızın demonte şekilde adresinize teslim edilmesinin ardından, uygun zamanlarınız sorgulanmakta ve o tarihlerde ekiplerimiz adresinize yönlendirilmektedir. Mobilya montaj işlemlerinizde, yapılan hizmete ve mobilyaların kapsamına göre, özel fiyat belirlemesi yapmaktayız. Müşterilerimizin gereksiz ödeme yapmasını engellemek ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak amacıyla geliştirdiğimiz bu sistemde, yapılan hizmetin ve görevlendirilen ekip üyelerinin miktarına göre farklı fiyat teklifleri alabilirsiniz. Mutfak kurulum servisi İstanbul mobilya ustası ekiplerimizin desteklerinden faydalanmak ve fiyat teklifi talep etmek için iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir